Wytrzymałe pojemniki na żywność

Wszyscy doskonale wiemy, że dbanie o czystość w domu jest ogromnie ważne. Szczególnie dotyczy to kuchni, w której znajduje się żywność. Dostępu do żywności nie może mieć w niektórych przypadkach światło, wilgoć, a już w szczególności insekty. Nie zawsze jednak taka kasza, ryż czy mąka są bezpieczne w papierowych lub foliowych opakowaniach. Stąd idealnym wyborem będą pojemniki na żywność plastikowe dostępne w ofercie naszego sklepu. Zagwarantują bezpieczeństwo, ale także oszczędność miejsca w szafkach kuchennych.

Pojemniki na żywność

Pojemnik Na Produkty Sypkie Stockholm 2,6 L PlastTeam Pojemnik Na Produkty Sypkie Stockholm 2,6 L PlastTeam
Cena: 19,68 zł (netto: 16,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na żywność Copenhagen 0,19 L PlastTeam Pojemnik na żywność Copenhagen 0,19 L PlastTeam
Cena: 10,60 zł (netto: 8,62 zł )
szt.
zobacz więcej
Cedzak Durszlak Z Rączką Biały PlastTeam Cedzak Durszlak Z Rączką Biały PlastTeam
Cena: 5,17 zł (netto: 4,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Dzbanek z Miarką i Pokrywką 1 L Biały PlastTeam Dzbanek z Miarką i Pokrywką 1 L Biały PlastTeam
Cena: 5,15 zł (netto: 4,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Dzbanek Z Pokrywką 2l PlastTeam Dzbanek Z Pokrywką 2l PlastTeam
Cena: 10,48 zł (netto: 8,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Dzbanek Z Uszczelką i Pokrywką 1,5l PlastTeam Dzbanek Z Uszczelką i Pokrywką 1,5l PlastTeam
Cena: 10,49 zł (netto: 8,53 zł )
szt.
zobacz więcej
Komplet Zestaw Misek 3 szt Biały Curver Komplet Zestaw Misek 3 szt Biały Curver
Producent: Curver
Cena: 10,65 zł (netto: 8,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Komplet Zestaw Misek 3 szt Czerwony Curver Komplet Zestaw Misek 3 szt Czerwony Curver
Producent: Curver
Cena: 10,65 zł (netto: 8,66 zł )
szt.
zobacz więcej

Plastikowe pojemniki na żywność w różnych odsłonach

W naszym asortymencie znajdziesz ciekawy, a przede wszystkim szeroki wybór pojemników na żywność. Są to produkty o różnej pojemności, dzięki czemu możliwe będzie przechowywanie każdego rodzaju żywności – od produktów sypkich, aż po te w stanie ciekłym. U nas kupisz pojemniki na produkty sypkie o pojemności 0,19 litra, ale również te, których pojemność wynosi nawet 5,12 litra. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania pojemników, ze względu na współpracę z cenionymi dostawcami tych produktów.

Do wyboru w naszym sklepie są nie tylko pojemniki o różnej pojemności, ale także o różnym kształcie. Kupisz u nas pojemniki w kształcie walca, kwadratowe czy prostokątne. To pozwoli zagospodarować do cna miejsce w Twojej kuchni. Jedną z cech części naszego asortymentu plastikowych pojemników na żywność jest także fakt, że zostały wykonane z wieloma komorami. Dzięki temu możliwa jest segregacja żywności w ich wnętrzu. Dla przykładu w dwukomorowym pojemniku na żywność z serii Copenhagen firmy Plast Team można umieścić 0,21 litra płatków owsianych i 0,21 litra płatków kukurydzianych.

Szczelne pojemniki dla wymagających

Dużym atutem naszych produktów w asortymencie pojemników na żywność jest ich szczelność. Zapewnią ją solidne zamknięcia oraz silikonowe uszczelki, które nie pozwolą na przedostanie się do wnętrza pojemnika praktycznie niczemu. Nawet wilgoć nie znajdzie się w pojemniku, co jest ogromnie istotne. Koniec więc z zawilgoconym ryżem czy płatkami, które przez kilka dni zostały w swoich papierowych czy foliowych opakowaniach.

Plastikowe pojemniki na żywność, które w naszej ofercie dostępne są w wielu rodzajach, możesz wykorzystać w kuchni. To jednak niejedyna możliwość, bowiem sprawdzą się także świetnie jako pojemniki na jedzenie do pracy. Wcześniej przygotowany lunch można bez problemu umieścić w jednym z naszych produktów. Szczelne zamknięcie i trwała konstrukcja pozwolą na posilenie się w czasie przerwy. Dodatkowo pojemniki są łatwe w czyszczeniu, więc po skończonym lunchu można wymyć go pod bieżącą wodą i zabrać z powrotem do domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl