Producenci

Szafki balkonowe

Komody oraz szafki balkonowe są rewelacyjnym sposobem na poradzenie sobie z bałaganem na tarasie. W przypadku mieszkań w blokach czy apartamentowcach mogą one także stanowić dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy, które nie mają swojego miejsca w domu. Wykonane z wytrzymałych materiałów, a jednocześnie estetyczne i współgrające z przestrzenią w której się znajdują, stają się coraz popularniejszym elementem wyposażenia. W naszej ofercie znalazły się szafki balkonowe w małych, średnich oraz dużych rozmiarach charakteryzujące się różnorodnymi stylami.

Skrzynie i szafy plastikowe

Funkcjonalność szafek balkonowych

Szafki balkonowe są meblami, które stopniowo zyskują na popularności, głównie ze względu na zastosowanie charakterystycznych surowców przy ich produkcji. Wyposażenie stojące na zewnątrz narażone jest na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak skrajnie wysokie lub niskie temperatury, a także opadów, które mogą prowadzić do jego niszczenia. Z tego też powodów jest ono często wykonywane z tworzyw sztucznych, które można łatwo wyczyścić lub z drewna pokrytego grubą i nieprzepuszczalną warstwą impregnatu.

Warto zaznaczyć, iż największą wytrzymałością będą się z pewnością cieszyć metalowe szafki balkonowe, aczkolwiek koszt ich zakupu będzie zdecydowanie większy niż pozostałych propozycji. Meble zewnętrzne, które dostępne są w sklepach, często posiadają dodatkowe wzmocnienia, które pozwalają na nich siedzieć lub w przypadku kompletów wypoczynkowych, wyposażone są w skrzynie do przechowywania. Szafki balkonowe z pewnością przydadzą się w mieszkaniach i apartamentach, w których brakuje miejsc służących do magazynowania zgromadzonych przedmiotów.

Nasze szafki balkonowe

Sprzedajemy szafki balkonowe o różnych wymiarach, aby nasi klienci mogli bez problemu zagospodarować z ich pomocą nawet niewielkie przestrzenie. Oferujemy niskie skrzynie, które mogą posłużyć także jako wąskie gablotki na obuwie. Nasza oferta uwzględnia także wysokie szafy balkonowe, w których można bez najmniejszego problemu przechowywać przedmioty o dużych gabarytach czy rzeczy sezonowe, na które brak miejsca w mieszkaniu. Produkty dostępne w sklepie występują w różnych kolorach co pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych gustów oraz potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl